مقالات

قیمت و خرید شیلنگ ضد سایش ارزان

شیلنگ های سند بلاست

قیمت و خرید شیلنگ ضد سایش ارزان

شیلنگ ضد سایش یکی از انواع شیلنگ صنعتی موجود در بازار است. این شینگ‌ها به دلیل  ساختار خاصی که دارند، در برابر مواد سایشی همچون بتن و سیمان مقاوم هستند. شیلنگ‌های ضد سایش در صنایع مختلفی از جمله صنایع فولاد، معدن، سیمان، سکوهای حفاری، بنادر و شیشه سازی به کار گرفته می‌شوند. به طور کلی هر ماده‌ای با حرارت زیاد و قابلیت ایجاد سایش از قبیل براده آهن، شن و ماسه، بتن، آهک، سیمان، الیاف نساجی، خاک اره، دانه و غلات، گرد و غبار و … باید با استفاده از شیلنگ‌های ضد سایش بارگیری و تخلیه شود.

به دلیل کاربرد شیلنگ در عملیات سند بلاست یا ساب باشی، شیلنگ سند بلاست نیز نامیده می‌شوند. عملیات سند بلاست به روش‌هایی جهت تمیز کاری و آماده‌ سازی سطوح مختلف از قبیل سنگ، فلز، چوب، بتن، شیشه، پارچه و … اطلاق می‌شود.

شیلنگ ضد ساییش

شیلنگ ضد ساییش

ویژگی‌های شیلنگ ضد سایش

شیلنگ‌های ضد سایش ساختاری مشابه دارند و تمامی آن‌ها باید بتوانند فشار کاری بین 10 تا 30 بار را تحمل کنند. بنابراین این شیلنگ‌ها دارای یک لایه‌ی داخلی از جنس NR/BR هستند. علاوه بر بافت داخلی این شیلنگ از لحاظ پوشش نیز مشابه بوده و به صورت پوششی نخدار تهیه می‌شوند. این پوشش و بافت نخی در برابر مواد سایشی مقاومت بسیار خوبی از خود نشان می‌دهد.

قابلیت تحمل دماهای مختلف

یکی از ویژگی‌های اساسی شیلنگ ضد سایش قابلیت تحمل دمای بین منفی 30 درجه تا مثبت 70 درجه سانتی‌گراد است. بنابراین صنایع مختلف که به فضایی برای انتقال مواد سایشی در چنین رنج دمایی نیاز باشد، شیلنگ‌های ضد سایش بیشترین کاربرد را دارند.

انواع شیلنگ‌های ضد سایشی

ویژگی‌های کلی تمامی شیلنگ‌های ضد سایش مشابه هم است. به این معنی که تمامی این شیلنگ‌ها دارای طول استاندارد 40 متر، تحمل فشار کاری 10 بار و تحمل فشار انفجار 30 بار هستند. اما از لحاظ برخی ویژگی‌ها از جمله وزن، قطر خارجی و قطر داخلی دارای تفاوت‌های جزئی هستند. جهت بازدهی بیشتر باید در انتخاب این نوع شیلنگ دقت کرده و موردی که با زمینه‌ فعالیت شما تناسب دارد را انتخاب کنید.

شیلنگ های سند بلاست-min

شیلنگ های سند بلاست-min

قیمت شیلنگ ضد سایش

قیمت این شیلنگ با توجه به کیفیت ساخت و ویژگ‌های اختصاصی محاسبه می‌شود. موسسه هیدروبان با سال‌ها تجربه در زمینه تولید و عرضه انواع شیلنگ صنعتی محصولات با کیفیتی را به بازار عرضه کرده است. انواع محصول ضد سایش با قیمت مناسب و کیفیت عالی را می‌توانید از طریق سایت ما خریداری کنید. ضمن اینکه امکان مشاوره رایگان برای مشتریان عزیز فراهم قبل از خرید است.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *