IMG 20200928 WA0012

مه پاش های صنعتی دارای یک سیستم کمپرسور و فشرده سازی آب بوده و قدرت پاشش مه در آنها بسیار زیاد می باشد. این مه پاش ها تا 200 بار نیز می توانند آب را برای مه پاشی فشرده کنند. در مه پاش صنعتی از نازل های بسیار قوی و با کیفیت استیلی و یا برنجی استفاده میشود. این مه پاش ها برای فضاهای وسیع همچون، گلخانه های بزرگ، بازارهای سبزی فروشی، رستوران ها و کافی شاپ های فضای باز، مرغداری ها ، سالن پرورش قارچ ، ویلاها و … مناسب می باشند.

مه پاش نازلی صنعتی دارای یک مخزن آب حجیم نیز می باشد. لذا در صورت قطعی آب، دستگاه می تواند با مخزن پر همچنان به کارکرد خود ادامه دهد.

IMG 20200928 WA0011

مه پاش نازلی صنعتی مجهز به فیلترها چندگانه بوده که می توان به راحتی آنها را تعویض نمود. از سایر مزیت این نوع مه پاش ها می توان به کنترل راحت آنها از طریق تابلو برق نصب شده بر روی دستگاه و امنیت بالای آنها اشاره کرد.

این دستگاه با برق کار می کند. لذا نیاز است که به منبع برق شهری (تک فاز و یا سه فاز ) وصل شود.

همچنین قیمت این مه پاش ها به دلیل قدرت و دوام بیشتر ، از مه پاش های پکیجی بیشتر می باشد.

IMG 20200928 WA0010

اگر دلتان یک سیستم خنک کننده آبی دلنشین می‌خواهد به شما پکیج مه پاش را پیشنهاد می‌کنیم. کارکرد این مه پاش بسیار. این مه پاش آب را به ذرات بسیار ریز پودر می کند و همین ذرات بسیار ریز آب گرمای هوا را به خودشان جذب می کنند و در نتیجه هوای محیط بین 6 الی 10 درجه خنک می‌شود. جالبی این پکیج مه پاش خانگی این است که نیاز به پمپ ندارد و با همان فشار آب شهری آب را ذرات ریزی پودر می‌کند و هوا را خنک می‌کند. همین نداشتن پمپ آب مزایای زیادی برای مصارف خانگی دارد، چرا که تهیه پمپ هزینه زیادی دارد و سر و صدای آن بعد از مدتی آزار دهنده خواهد شد.پس در نتیجه این مه پاش خانگی بدون نیاز به پمپ و با همان آب شهری آب را پودر می کند و شما زیر آفتاب گرم تابستانی حسابی خنک می‌شود

از مه پاش های خانگی میتوان برای فضاهای دیگری همچون :

کافی شاپ، رستوران، بستنی فروشی ، حیاط خلوت، تراس، بالکن و یا پشت بام ،گلخانه‌ها، سالن کشت قارچ، تولید زعفران و غیره

فضاهای آزمایشگاهی و تخصصی و سایر فضاهایی که نیاز به خنک شدن محیط و رطوبت هوا دارند.

مه پاش های خانگی چگونه کار میکنند :

فشار آب شهری وارد لوله مه پاش می‌شود و از بخش سوراخ بسیار ریز مه پاش خارج می‌شود و به صورت پودر در می‌آید. از آنجایی که این سوراخ بسیار ریز است آب خارچ شده به صورت مه در هوا پراکنده می‌شود. ذرات آب موجود در مه گرمای هوا را به خودشان جذب می‌کنند و همین عمل باعث خنک شدن محیط می‌شود. این مدل از مه پاش دارای سری فلزی (برنجی) است که باعث می‌شود آب تولید شده به صورت پودری از نازل خارج شود. همین عمل در ظاهر ساده دما هوا را بین 6 الی 10 درجه خنک می‌کند! درضمن از آنجایی که این سیستم با فشار آب شهری کار می‌کند نیاز به برق ندارد و در مقایسه با کولر آبی ، مقدار آب کمی مصرف می‌کند چرا که آب به صورت مه بیرون می‌ریزد و در مقایسه با کولر گازی برق کمتری مصرف می‌کند (چرا که اصلاً برقی مصرف نمی‌کند! فقط با آب شهری)

شما با خریدن این پکیج به قطعه دیگری لازم نخواهید داشت! چرا که همه لوازم مورد نیاز جهت نصب راه اندازی از جمله لوله، نازل مه پاش، انواع میخ و تبدیل به همراه آموزش که پشت جعبه درج شده .حتی یک سری قطعات و تبدیل‌ها به صورت اضافه داخل بسته قرار دارد که بسته به نیاز می‌توانید از آن استفاده کنید. تنها وسیله‌ای که لازم دارید یک عدد قیچی معمولی است که لوله‌ها را ببرید و نازل مه پاش را به آن متصل کنید و ابتدای خط مه پاش را به شیر آب شهری متصل کنید.