شیلنگ هیدرولیک چهار لایـه سیم

استاندارد: EN 856 4SP - 4SH / SAE 100 R9 - R12 - R13 - R15
دمای مناسب: - 40 تا 100 درجه سانتیگراد
(ID) ابعاد داخلی : " 1/2 - " 2

شیلنگ های چهارلاسیم شامل یک تیوب یا لوله داخلی از جنس لاستیک مصنوعی می باشد که توسط چهار لایه سیم Spiral بافته شده تقویت گردیده است و در نهایت از طریق لاستیک مصنوعی مقاوم در برابر آب و هوای محیطی ، چربی ، آلودگی ،خراش و سایش پوشش داده شده است .

شیلنگ هیدرولیک چهار لایه سیم

از این نوع شیلنگ های هیدرولیک در جهت انتقال سیالات هیدرولیکی مانند گلیکول ، روغن های با پایه نفت ، سوخت ، روانکارها ، امولسیون ، هیدروکربن ها و ... استفاده میگردد .

 

 

مناسب جهت خطوط هیدرولیکی با فشار بالا. مقاومت شیلنگ چهار لایه سیم در برابر ضربه زیاد بوده و این یکی از ویژگی های شیلنگ  چهارلا سیم می باشد. سازگار با مایعات هیدرولیکی قابل تجزیه مانند استرهای مصنوعی ، پلی گلیکول ها و روغن های گیاهی و همچنین مایعات پایه نفتی.

ساختار شیلنگ چهار لایه سیم   EN 856 4SH

لوله: لاستیک مصنوعی سیاه تقویت: چهار لایه سیم فولادی بصورت مارپیچ ، با کشش بالا.پوشش: لاستیک مصنوعی سیاه ،  ضد روغن ، مقاوم در برابر شرایط جوی و فرسایشمحدوده دما: 40- ℃ تا 100 ℃ کاربرد محصولات:EN 856 4SH را می توان برای لیفتراک ، موتور هیدرولیک ، ماشین آلات استخراج مایعات نفتی ، ماشین آلات معدن / راه سازی  / ساخت و ساز و غیره استفاده کرد.