گروه بازرگانی هیدروبان

درباره ما

گروه صنعتی هیدروبان با تکیه بر امکانات و تجربیات خود در امر واردات، تامین و فروش  انواع شیلنگ های هیدرولیک و پنوماتیک  صنعتی – معدنی، حفاری ، ماشینی - خودرویی، صنایع فولاد، نفت، گاز، پتروشیمی و متعلقات مربوطه از قبیل بست، اتصالات، کوبلینگ و پرس شیلنگ مطابق درخواست مصرف کننده، آمادگی خود را در جهت همکاری و مشاوره تخصصی اعلام می نماید .
گروه صنعتی هیدروبان پس از ورود بر این عرصه و شروع به واردات بهترین برندهای اروپایی و معتبر با بهره گیری از کادر فنی مجرب و با تجربه، به تلاش خود در جهت برآورده ساختن نیاز بازار و ایجاد رقابت ادامه داده و افتخار معرفی برند انحصاری خود با نام hydrobann را داریم .


شما میتوانید جهت آگاهی بیشتر در رابطه با تنوع محصولات و همچنین اطلاع از قابلیت های ما در عرضه دیگر محصولات صنعتی و وابسته مانند لوله، شیرآلات، قطعات، ورق و تسمه های لاستیکی  و ... از طریق راه های ارتباطی ذکرشده  با ما تماس حاصل فرمایید.

هیدرولیک154

خدمات تخصصی

  • ساخت شیلنگ
  • پمپ بنزین
  • کارواش
  • مه پاش
گروه بازرگانی هیدروبان با تکیه بر امکانات و تجربیات خود در امر واردات، تامین و فروش انواع شیلنگ های هیدرولیک و پنوماتیک صنعتی – معدنی، حفاری، ماشینی - خودرویی، صنایع فولاد، نفت، گاز، پتروشیمی و متعلقات مربوطه از قبیل بست، اتصالات، کوبلینگ و پرس شیلنگ، مطابق درخواست مصرف کننده، آمادگی خود را در جهت همکاری و مشاوره تخصصی اعلام می نماید .
بطور کلی شیلنگ هیدرولیک از یک لوله با جنس لاستیک مصنوعی ساخته شده است که وظیفه نگهداری سیال را در داخل شیلنگ هیدرولیک را بر عهده دارد . طبیعت ارتجاعی لاستیک در شیلنگ های هیدرولیک باعث می شود که برای ایجاد قابلیت تحمل فشار لایه های تقویت کننده ای به دور ان بافته و یا پیچیده شود .
این لایه های تقویت کننده نخی , سیم های فولادی ( یا هر دو ) هستند . به منظور حفاظت لایه تقویت کننده نیز یک لایه از جنس لاستیک مصنوعی بر روی ان تزریق می شود و روی شیلنگ هیدرولیک شماره مدل و یا اطلاعات فنی شیلنگ درج می گردد.
شیلنگ های هیدرولیک در طیف گسترده ای از بخش های بازار و صنعت در سراسر جهان به عنوان وسیله ای برای انتقال گاز و یا مایع فشار بالا در ماشین آلات و فرآیندهای کارخانه صنعتی استفاده می شوند.
گروه بازرگانی هیدروبان آمادگی خود را جهت همکاری با صنایع، کارخانه جات، کارگاه ها و موسسات جهت ارائه بهترین محصولات مورد نیاز با بالاترین کیفیت و مناسبترین قیمت اعلام می نماید.

تامین کننده قطعات هیدرولیکی

تضمین خدمات

بهترین کیفیت

گروه بازرگانی هیدروبان

گارانتی محصولات

گارانتی خدمات

 

نظرات مشتریان